Wizyta projektanta marki Justin Alexander

2017-11-07 11:29
Galeria

  

Jak co roku, w szczycie sezonu ślubnego Tony Mentel - główny projektant marki Justin Alexander odwiedza najważniejsze salony na świecie, by doradzać pannom młodym w doborze wymarzonej sukni ślubnej. Od kilku lat na trasie jego podróży nie może zabraknąć naszego salonu. Wizyta Tony'ego cieszy się zawsze ogromną popularnością wśród przyszłych panien młodych. Nic dziwnego - nie na co dzień światowej sławy projektant może doradzić w wyborze sukni ślubnej. Chcąc sprostać olbrzymiemu zainteresowaniu salon będzie miał podczas wizyty specjalnie wydłużone godziny pracy. Każda pani, która podczas Dni z Projektantem dokona zakupu sukni Justin Alexander będzie mogła otrzymać niepowtarzalną pamiątkę - swój szkic w zakupionej sukni ślubnej wykonany oczywiście przez Tony'ego. Taki szkic będzie z pewnością do końca życia przypominać o tym najważniejszym dniu w życiu każdej panny młodej.

Dla pozostałych pań wiele innych atrakcji, między innymi bransoletka na szczęście ufundowana przez firmę ARENART FOREVER.

Zapraszamy do umawiania wizyt, to jedyna okazja w Polsce, aby uzyskać poradę stylistyczną od topowego ślubnego projektanta, laureata wielu prestiżowych nagród – w tym tegorocznej „BEST IN-HOUSE DESIGNER” przyznanej przez magazyn Bridal Buyer. 

Umów się na wizytę!

newsletter
Facebook