Adres:

Al. Jana Pawła II 35
00-899 Warszawa
Kontakt:

tel. 22 620 06 79
e-mail: salon@salonwhite.pl
Adres:
Al. Jana Pawła II 35, 00-899 Warszawa
tel. 22 620 06 79, e-mail: salon@salonwhite.pl
suknie ślubne Salon White
suknie ślubne
suknie śłubne Salon White

SUKNIE ŚLUBNE

SUKNIE ŚLUBNE WARSZAWA

Suknia ślubna Viktor@Rolf Mariage dostępna w Salonie White
Artykuł z magazynu "Panna Młoda".

Jeśli chcesz zobaczyć więcej ślubnych inspiracji to zapraszamy Ciebie na stronę magazynu "Panna Młoda"
 

Kolorem roku 2021 - Instytutu Pantone zostało wybrane połączenie dwóch barw - PANTONE 17-5104 Ultimate Gray, czyli delikatnej, bladej szarości oraz PANTONE 13-0647 Illuminating – lekko rozbielonego żółtego. I oto powstała przepiękna i oryginalna stylizacja ślubna, której kolorami przewodnimi są dwa wybrane przez Instytut Pantone na nadchodzący roku.

 

Kolory roku 2021 - wybrane przez Instytut Pantone

Modne w sezonie 2021 połączenie stylu boho ze stylistyką glamour. Wielu zwolenników ma i styl boho i styl glamour i wcale jeden i drugi nie wykluczają się wzajemnie. Można połączyć kryształowe żyrandole charakterystyczne dla stylu glamour z prostotą drewnianego wnętrza czy też ślubu na łonie natury, które jest z kolei charakterystyczne dla stylistyki boho. To samo tyczy się sukien ślubnych. Możesz mieć ślub w stylu boho i do tego nie musisz ubierać się w suknię typową dla tego stylu tylko możesz śmiało dopasować do tego suknie ślubne, które będą mieć bogate zdobienia kryształowe w stylistyce glamour, lecz będą lekkie w formie. To propozycje dla tych z Was, które nie chcą typowych sukien ślubnych boho, ale chcą wyglądać wytwornie, a nie tylko swobodnie :)


Suknie ślubne w stylu BOHO-GLAM

Suknia ślubna o kroju syrenki to model szalenie wytworny i zarazem bardzo sexy.
Syrenka (inaczej zwana rybką) wysmukli talię, podkreśli linię bioder i biustu. 

 

Najpiękniejsze suknie ślubne o kroju syrenki

Suknia ślubna "księżniczka" to nie tylko śluby w pałacach czy bogatych wnętrzach, to także śluby utrzymane w stylistyce boho czy na plaży. Wszystko zależy od tkaniny, kroju, zdobień i użytych aplikacji, kryształów czy koronek.
Stylistki w Salonie White pomogą Ci, tak dobrać fason twojej wymarzonej sukni ślubnej księżniczka, aby pasował idealnie do stylu ślubu i wesela, który sobie wymarzyłaś. To może być styl glamour, boho, nowoczesny czy klasyczny. 

 

Najpiękniejsze KSIĘŻNICZKI suknie ślubne

BLOG - suknie ślubne

suknie ślubne Justin Alexander
suknia ślubna
suknie ślubne Salon White