suknie ślubne Salon White
suknia ślubna
suknie ślubne Justin Alexander

NAJNOWSZA KOLEKCJA 2023  - suknie ślubne
Kolekcja najmodniejszych sukien ślubnych amerykańskiej marki JUSTIN ALEXANDER

Kolekcja sukien ślubnych marki Justin Alexander na rok 2023 cechuje wyjątkowe zróżnicowanie wzorów, tkanin, zdobień i fasonów. To suknie ślubne w stylu glamour, błyszczące i mieniące się kryształkami i do tego szalenie wygodne. Justin Alexander to suknie ślubne z pięknymi trenami. Seksowne rybki i imponujące księżniczki. Suknie z długim rękawem, opadającymi ramiączkami, cienkimi ramiączkami typu "spagetti", ramiączkami biżuteryjnymi. Rękawami z bufkami albo z eleganckimi długimi mankietami.

Nie zabraknie "hitu sezonu 2023" - sukien z rozcięciem, które eksponuja seksownie nogę panny młodej.

 

Najnowsza kolekcja obejmuje kilkadziesiąt fasonów, wśród których coś dla siebie odnajdą zarówno wielbicielki eleganckiego minimalizmu gładkich sukien; panny młode, które w dniu ślubu chcą przede wszystkich błyszczeć, ale również te, które pragną zachwycić gości weselnych nietuzinkową i zaskakującą ślubną stylizacją. 

 

Każda z sukni Justin Alexander jest inna i każda absolutnie wyjątkowa

 

Największa amerykańska marka ślubna
Ceny sukien z kolekcji Justin Alexander od 5.990 zł do 10.990 zł

suknie ślubne Justin Alexander
suknie ślubne

Suknie kolekcje 2023

Najpiękniejsze i najmodniejsze
Suknie do ślubu kościelnego, plenerowego czy cywilnego,

Suknie ślubne marki Justin Alexander - proste, gładkie, syrena, princessa, księżniczki, rybka, boho, glamour, boho-glam, zwiewne, w literę "A", romantyczne, dla kobiet w ciąży, wąskie, falbany, zdobione, bez zdobień, vintage.
 

W tej kolekcji znajdziemy klasyczne suknie z nutką nowoczesnej elegancji - idealne dla współczesnej panny młodej, która ceni ponadczasową klasę. Oszałamiające księżniczki z ręcznie wyszywanymi aplikacjami oraz niezwykle kobiece suknie o kroju syreny, uszyte są z najszlachetniejszych tkanin: wyszukanych koronek, szlachetnych jedwabi, zwiewnych tiuli, i z ogromną dbałością o szczegóły. 

SUKNIE ŚLUBNE WARSZAWA

SUKNIE ŚLUBNE

suknie śłubne Salon White
suknie ślubne
suknie ślubne Salon White
Adres:
Al. Jana Pawła II 35, 00-899 Warszawa
tel. 22 620 06 79, e-mail: salon@salonwhite.pl
Kontakt:

tel. 22 620 06 79
e-mail: salon@salonwhite.pl
Adres:

Al. Jana Pawła II 35
00-899 Warszawa